PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nihat'la Curcuna programında çalan müzikler...

sirius_black
29.Eylül.2009, 13:48
Merhaba. Öncelikle bir Nihat Sırdar hayranı olarak böyle bir site hazırladığınız için teşekkür ederim. Benim sorunum şu. Sabah Nihatla Curcuna da çalan müzikler var. Sanırım balkan müzikleri bunları nasıl bulabilirim? Elinizde varsa ekleyebilir misiniz?

Daddy Cool
29.Eylül.2009, 14:00
Merhabalar,

Bizde Nihat Sırdar hayranı olduğumuz için Nihat Bey adına bu fan sitesini kurduk, amacımız bütün Nihat Sırdar ve Sivrisinek hayranlarını bir arada toplayıp muhabbet etmek..

Sorunuza gelirsek, bahsettiğiniz müziklerin bazılarını biliyorum. Çaldığı parçaların bazıları Elveda Rumeli Soundtrack albümünde yer alıyor, telif hakları yasası gereği malesef albümü sitemize ekleyemiyoruz. İnternette'de çok aranan bir albüm ancak telif haklarından dolayı adres vermemiz ya da buraya eklememiz yanlış olur diye düşünüyorum.

Sizde takdir edersiniz ki illegal bir paylaşım epey baş ağrıtıyor ancak internetten indirmek istiyorsanız Google'dan aratın derim, bu illegal download işini yapan siteler mevcut onlar sitelerine eklemişlerdir.. ;)

sirius_black
29.Eylül.2009, 16:44
Sizi çok iyi anladım. Ama bana sanki Nihat Sırdar sabah programında farklı bir albüm ismi söylemiş gibi geldi. Belki ben yanılıyorumdur. Ama daha yeni sordular kendisine bu soruyu. Kendisi de cevaben;

"Bakın bir kez daha söylüyorum çalan müziği ismi falanca albümü de bu" dedi ama o falanca nın yerine gelmesi gereken ismi unuttum... :Ç

Hani özellikle içinde "ayyy ramo. ramo ramo sevgilim bizi ayırıyorlar" diye bi söz geçen bi şarkı var ya. Müthiş o ya.

O olursa yani ismini biliyorsanız lütfen mesaj yollar mısınız?

Kenan
29.Eylül.2009, 18:12
[youtube:1tvgl0jy]Only the registered members can see the link[/youtube:1tvgl0jy]

Slobodan Ilic-Ramo ramo

şarkının adı "ramo ramo".. ;)

Daddy Cool
29.Eylül.2009, 20:40
Tabii yollarız, eğer telif hakları yoksa ekleyebilirizde. Biraz araştıralım bakalım, bulursak sitemizde duyururuz.. ;)

sirius_black
30.Eylül.2009, 15:30
kenan kardeş teşekkürler ama Nihat'la Curcunada çalan şarkı bu olmasına rağmen söyleyen bu değil. Söyleyenin sesi bana biraz Gökhan Özen'i andırıyor.

Valla bulursanız o kadar çok sevinirim ki...

Daddy Cool
30.Eylül.2009, 17:21
sirius_black, internette ve Youtube'da biraz araştırdım ama tam olarak bulamadım söyleyeni ancak vereceğim bu iki linkte söyleyenlerde fena değil. Araştırmaya devam ederim bulursam hemen ekleyeceğim..

[youtube:11dyy6g9]Only the registered members can see the link[/youtube:11dyy6g9]

[youtube:11dyy6g9]Only the registered members can see the link[/youtube:11dyy6g9]

Daddy Cool
01.Ekim.2009, 18:52
Galiba Orhan Sönmez yani nam-ı diğer Buziki Orhan söylüyormuş ancak şarkıyı bir türlü bulamadım. :roll:

Daddy Cool
04.Ekim.2009, 15:02
Galiba Orhan Sönmez yani nam-ı diğer Buziki Orhan söylüyormuş ancak şarkıyı bir türlü bulamadım. :roll:Malesef yanlış bilgi vermişiz, özür dilerim..

Şarkı Murat Balkan'a ait, Youtube'da buldum eğer tek parçasını da bulursam siteye koyacağım..

[youtube:2khiman4]Only the registered members can see the link[/youtube:2khiman4]

İyi dinlemeler..

Kenan
04.Ekim.2009, 15:12
süper şarkı yav bu. :D :D:D

sirius_black
25.Aralık.2009, 20:32
Galiba Orhan Sönmez yani nam-ı diğer Buziki Orhan söylüyormuş ancak şarkıyı bir türlü bulamadım. :roll:Malesef yanlış bilgi vermişiz, özür dilerim..

Şarkı Murat Balkan'a ait, Youtube'da buldum eğer tek parçasını da bulursam siteye koyacağım..

[youtube:2bbcxxar]Only the registered members can see the link[/youtube:2bbcxxar]

İyi dinlemeler..

BRAVO. Bu işte aradığım müzik. Bir de bir tane daha var aradığım. Onun da içinde şu sözler geçiyor.

"Sular ağlar, dağlar ağlar, analar ağlar aman aman. Açılmaz demir kapılar geçmiyor zaman."

Daddy Cool
26.Aralık.2009, 19:12
Bulursak bunu da ekleriz, merak etmeyin. ;)

sirius_black
27.Aralık.2009, 14:10
Ben bu arada Murat Balkan'ın albümünü buldum. Hatta ramo ramo ile birlikte bir şarkısını da iPod'a attım. Şimdi diğerini de (son yazdığımı) bulursak çok şahane olacak.

sertacs
29.Aralık.2009, 17:00
Arkadaşlar aramadığım bakmadığım yer kalmadı lütfen bana yardım edin şarkı falan istemiyorum sadece ismini verin yeter nihat'ın sabah programında çalan bir şarkı içerisinden hatırladığım bazı sözler şöyle " yapmadı duymadı hiç oralı olmadı onu çok sevdiğimi bir türlü anlamadı " bu şarkının yarısı türkçe yarısı da sanırım ya boşnakça yada makedonca bana şarkının adı yada şarkıcının adını verebilecek olan olursa çok müteşekkür olurum

sirius_black
30.Aralık.2009, 12:30
Arkadaşlar aramadığım bakmadığım yer kalmadı lütfen bana yardım edin şarkı falan istemiyorum sadece ismini verin yeter nihat'ın sabah programında çalan bir şarkı içerisinden hatırladığım bazı sözler şöyle " yapmadı duymadı hiç oralı olmadı onu çok sevdiğimi bir türlü anlamadı " bu şarkının yarısı türkçe yarısı da sanırım ya boşnakça yada makedonca bana şarkının adı yada şarkıcının adını verebilecek olan olursa çok müteşekkür olurum

Siz istediniz 1 tane ben veriyorum size 3 tane.

O şarkıyı bende arıyordum. Dün akşam tesadüfen rastladım. Murat Balkan seslendiriyor. Şarkı adı: Lagbari. Albüm Adı: Göçmen.

Bununla birlikte benim de aradığım ve Nihat Sırdar'ın sabah programında çalan bu albümden diğer 2 şarkıyı da koydum. Bunlar da: Ramo Ramo ve Vardar Ovası.

Dosyayı buradan indirebilirsiniz >>> Only the registered members can see the link ... 9_GazeL.7z (Only the registered members can see the link)

Dikkat: İndirdiğiniz dosyanın uzantısı .7z dir. Dolayısıyla bilgisayarınızda 7-zip programının yüklü olması gerekmektedir. 7-zip ücretsiz bir program olduğu için Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) adresinden temin edebilirsiniz...

sirius_black
30.Aralık.2009, 12:33

Ayrıca buradan da izleyebilirsiniz:

[youtube:2k62gyyq]Only the registered members can see the link[/youtube:2k62gyyq]

sertacs
30.Aralık.2009, 13:05
Dostum gerçekten çok teşekkür ederim uzun zamandır arıyordum çok makbule geçti:)

busrasavas
21.Mayıs.2010, 23:12
Selaam yukarıda yazdığını şarkı ; "Sular ağlar, dağlar ağlar, analar ağlar aman aman. Açılmaz demir kapılar geçmiyor zaman."

bu şarkı, hilmi yarayıcı'nın sevdadan yana albümünden bir türkü bu şekilde bulabilirsiniz...

istanblue34
15.Temmuz.2010, 12:43
arkadaşlar bu son günlerde bi şarkı çalıyo nihat ,programın sonuna doğru hareketli bi şarkı sözlerini şimdi hatırlayamadım ama belki bi isim gelirde bakarım diye soruyorum

ekonomist2605
04.Ağustos.2010, 17:16
Arkadaşlar aylardır nihatın hemen her programında çalan bir parça var,cigulinin binnaz parçasının boşnakçası sanırım kimin söylediğini bilen varmı acaba......

Se12tac
04.Ağustos.2010, 17:23
Arkadaşlar aylardır nihatın hemen her programında çalan bir parça var,cigulinin binnaz parçasının boşnakçası sanırım kimin söylediğini bilen varmı acaba......

Shantel - Binnaz in the dub

FORZAFRRR
14.Ağustos.2010, 19:35
Athena - TARLAYA EKTİM SOĞAN
[gizle:13nj8hhq]Only the registered members can see the link[/gizle:13nj8hhq] :haha

Türker
25.Eylül.2010, 13:33
Yayında çalan Tarak şarkısını kim söylüyordu arkadaslar ?
Sertaç irem kenan barış eğer biliyorsanız bilgi verir yada burdada yayınlama imkanımız var mı ?

Se12tac
25.Eylül.2010, 13:41
Yayında çalan Tarak şarkısını kim söylüyordu arkadaslar ?
Sertaç irem kenan barış eğer biliyorsanız bilgi verir yada burdada yayınlama imkanımız var mı ?

[gizle:2s0lqx7u]Only the registered members can see the link[/gizle:2s0lqx7u] (Only the registered members can see the link)

Türker
26.Eylül.2010, 21:27
Tesekkürler Sağolasın.

nihans
16.Ekim.2010, 00:15
bende yine sabahları çaldığı, sözleri "Hele ninno olasın allahtan bulasın" şeklinde olan parça kime ait??? Hiç bir yerde bulamadım :( Bilen varsa çok sevinirim.

asli33
16.Ekim.2010, 12:21
Bende sabahları çaldığı müzik konusunda yardımcı olabilirim.
Balkan Türkülerini söyleyen Yasemin Göksu harika bir albüm.Almanızı şiddetle tavsiye ederim.Diğer Karadeniz Müziği'de Marsis Grubu.en az Karmeta grubu kadar sağlam ve güzel müzikler yapıyorlar.

Se12tac
16.Ekim.2010, 19:09
bende yine sabahları çaldığı, sözleri "Hele ninno olasın allahtan bulasın" şeklinde olan parça kime ait??? Hiç bir yerde bulamadım :( Bilen varsa çok sevinirim.

Birsürü buldum ama hiçbiri Nihat Sırdar'ın çaldığı değil. Bulursam, yükleyeceğim.

nihans
16.Ekim.2010, 20:53

Birsürü buldum ama hiçbiri Nihat Sırdar'ın çaldığı değil. Bulursam, yükleyeceğim.

Bulabilirseniz çok mutlu olurum.

Se12tac
17.Ekim.2010, 23:54
Hilmi Yarayıcı - Mapushane

Rapidshare: [gizle:143uwfrj]Only the registered members can see the link[/gizle:143uwfrj] (Only the registered members can see the link)

Hotfile : [gizle:143uwfrj]Only the registered members can see the link[/gizle:143uwfrj] (Only the registered members can see the link)

Badongo (Online dinlemek için) : [gizle:143uwfrj]Only the registered members can see the link[/gizle:143uwfrj] (Only the registered members can see the link)

melek
18.Ekim.2010, 13:16
Çok teşekkür ederim kırmayıp yayınladığınız için.

zilann00
20.Ekim.2010, 11:24
günaydın ya sabahları nihat bey hıdırellez ile ilğili br roman şarkısı çalıyor adını bulursanız çok sevinirim

FORZAFRRR
20.Ekim.2010, 17:11
Only the registered members can see the link ... rlere.html (Only the registered members can see the link)

Se12tac
28.Ekim.2010, 20:25
Son günlerde sabah yayınlarında çalan, neşeli, yabancı şarkı; Suzan Kardeş - Bashal

İsteyen varsa yükleyeyim Badongo'ya..

sedenhk
04.Kasım.2010, 15:22
Öncelikle merhaba.Sabahları bir şarkı çalıyor Nihat Sırdar sanırım söyleyen Kubat.Sözlerinin tamamını hatırlayamıyorum ama başı şöyle 'Esvap serdim sicime Uyma eli p..ne' Bu şarkının ismini bilen var mı acaba?

Se12tac
04.Kasım.2010, 21:01
Öncelikle merhaba.Sabahları bir şarkı çalıyor Nihat Sırdar sanırım söyleyen Kubat.Sözlerinin tamamını hatırlayamıyorum ama başı şöyle 'Esvap serdim sicime Uyma eli p..ne' Bu şarkının ismini bilen var mı acaba?

Kubat - Düz oyun

FORZAFRRR
04.Kasım.2010, 21:14
Only the registered members can see the link ... rlere.html

athena nın arsız gönül şarkısı

FORZAFRRR
04.Kasım.2010, 21:16
Only the registered members can see the link ... 2/duz-oyun (Only the registered members can see the link)

sedenhk yazdı:

FORZAFRRR
04.Kasım.2010, 21:23
Only the registered members can see the link ... tX&h=425ab (Only the registered members can see the link)

Bu Geçiş Öncelikli Taşıtlara,Emniyet şeridi lalelerine ==KAZMA

FORZAFRRR
04.Kasım.2010, 21:25
Kesik Çayır Lütfeenn

sedenhk
05.Kasım.2010, 09:57

Kubat - Düz oyun

Çok teşekkür ederim.;)

tezcan_izmirli
05.Kasım.2010, 13:17
merhaba bugün (05.11.2010) sabah yayınında saat:07:40 ile 07:50 arasında harika bir laz parçası yayınlanıyor sürekli çalıyor Nihat hocam ismini bilen varsa lütfen orjinal çalınan parçayı link olarak yada isim olarak yazarmısınız.

hepinize süper bir gün diliyorum.

teamsah
10.Kasım.2010, 23:13
slm
yazdığın kubat şarkısını buldun mu bende arıyorum

FORZAFRRR
03.Aralık.2010, 21:59
Ve son günlerin Modası Çıbık istiyoruz admin :haha :haha :haha

Se12tac
04.Aralık.2010, 20:02
Ve son günlerin Modası Çıbık istiyoruz admin :haha :haha :haha

Buyrunuz efendim :)

[gizle:1b65cwu8]Only the registered members can see the link[/gizle:1b65cwu8] (Only the registered members can see the link)

Türker
04.Aralık.2010, 21:09
Teşekkürler.Hemen indirelim :)
Bir öneride bulunsam ayıp olmaz degil mi :)
Bu şarkıyıda diger şarkılar gibi ayrı acsaydın sertaç daha dikkat çeker,en azından arayan direk bulur.

Se12tac
04.Aralık.2010, 23:50
Teşekkürler.Hemen indirelim :)
Bir öneride bulunsam ayıp olmaz degil mi :)
Bu şarkıyıda diger şarkılar gibi ayrı acsaydın sertaç daha dikkat çeker,en azından arayan direk bulur.

Onlar Youtube linkleri falan oluyor genelde :)
Buna açarsam, konu kalabalığı olur ya, zaten arayan buraya bakacaktır :)

Ama ilk mesajı düzeltip, tüm şarkıların linkleri ilk mesajda toplanabilir.
O zaman bulması kolay olur, konu da amacına uygun hale gelir.
Ne dersin?

ahmet muhip
11.Aralık.2010, 04:54
arkadaşlar selamlar. ben de yeni üye oldum. harika bir site olmuş burası. ben de bir şarkı arıyorum. hiç kimse bilmiyor ne olduğunu. bir balkan şarkısı ama yabancı bir şarkı. bir kere kalitesiz bir kaydını yapabilmiştim. o kayıtta da sağolsun Nihat çoğunda konuştu ama yine de anlaşılıyor. kaydın linkini ekliyorum buraya bilen var mı allah aşkına.
Only the registered members can see the link ... k.mp3.html (Only the registered members can see the link)

huseyinerinc
12.Aralık.2010, 01:30
teşekkürler

Se12tac
12.Aralık.2010, 19:21
arkadaşlar selamlar. ben de yeni üye oldum. harika bir site olmuş burası. ben de bir şarkı arıyorum. hiç kimse bilmiyor ne olduğunu. bir balkan şarkısı ama yabancı bir şarkı. bir kere kalitesiz bir kaydını yapabilmiştim. o kayıtta da sağolsun Nihat çoğunda konuştu ama yine de anlaşılıyor. kaydın linkini ekliyorum buraya bilen var mı allah aşkına.
Only the registered members can see the link ... k.mp3.html (Only the registered members can see the link)

İndirdim baktım, bu şarkıyı hatırlıyorum ama bende bulamadım.

emremix
12.Aralık.2010, 21:37
nihat beyin çaldıgını karadeniz parçalarını yayınlarmısınız

aaaaake
07.Ocak.2011, 09:30
merhaba arkadaşlar ,
bu sabah nihat sırdarın çaldığı bir şarkı vardı bi bayan çok hızlı sölylüyor tam söylerini alamadım ama "Kalk hadi harekete geçmeden olmaz..... Doyasıya gülüp eğlenmek istersen..." gibi bişeyler geçiyor şarkıda. daha önceden bir kaç kere daha çalmıştı bu şarkıyı. şarkının ismini öğrenirsem çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler

ahmet_online
07.Ocak.2011, 14:20
Ceza-Şaşkın oğlan olması gerek..

aaaaake
07.Ocak.2011, 21:32
baktım o şarkı değil :(. sadece bi bayan söylüyordu

Se12tac
07.Ocak.2011, 22:07
baktım o şarkı değil :(. sadece bi bayan söylüyordu

Sıla - Kafa nereye biz oraya